| soccerbaa1231 a întrebat:

Am si eu o problema cu un iphone 5s (cred ca e de la telefon).
Am o retea de internet (reteaua mea). Cand incerc sa ma conectez la ea zice ca parola este incorecta. Tin sa mentionez ca am schimbat si resetat parola de 100 de ori. La alte retele merge, dar la asta nu merge. Ce sa fac? funda fastt pls

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Incearca sa te conectezi cu alt telefon la reteaua ta si vezi daca functioneaza, daca functioneaza atunci inseamna ca ii problema de la telefonul iPhone 5s. Trebuie sa intri in setari la telefon si unde iti apar retelele de wifi trebuie sa fie un buton prin care sa resetezi parola de la reteaua ta. In telefon la reteaua ta este salvata o parola care banuiesc ca nu este buna, si el incearca sa se conecteze cu acea parola, trebuie sa-l faci sa uite acea parola si sa treci noua parola. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun happy

| soccerbaa1231 explică (pentru Adiav):

Am rezolvat! Multumesc Frumos!

| Adiav a răspuns (pentru soccerbaa1231):

Cu mare placere!