| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

am si eu o problema cu windows 8 store am acum windows 8 si la store imi arata putin aplicatii si doar acelea gratuite si l-am mai avut odata si imi arata toate aplicatiile am si bani am aplicatii cumparate ce sa fac sa mile arate?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Să trimiți o racheta tomacouk ață la Microsoft și de poreferat să aiba și focos nuclear ca să știi că re rwefect garantat. Wingunou 8 e înca în dezvoltare, și Microsoft ba dă ba nu dă, și da te mai pune să și plătești o asemenea mizerie.chestia cu store-ul e furată de la Linmux și apoi de la Apple.Să le fie rușine și lor și celor de la Apple că asă incompetenți or ajuns de or ajuns să fure idei oppen source adică Linux.succes