| cedrea923 a întrebat:

Am si eu o problema cu windows. Mi-a aparut in coltul de jos dreapta ca nu e genuine,si ca ar trebui sa iau originalul. Am incercat sa folosesc Windows loader,dar nu functioneaza(cand deschid installerul imi apare la status:Notification si cred ca asta e problema). Are cineva alta solutie? Funda! (tin sa mentionez ca am incercat si system restore, dar degeaba...)

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Buna. Cumpara-ti licenta.

| MskDesign a răspuns:

Cei de la Microsoft, trimit prin intermediul Windows Update o fila care se numeste KB3259876(sau ceva de genul)
care iti verifica daca copia instalata este originala.Restul sper ca ai inteles!

| Purec a răspuns:

Scrie SLMGR -rearm in cmd si rezolvi problema :p

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Salut, ai doua solutii.
1. Iti cumperi licenta.
2. Daca ai cd-ul de la windows-ul piratat reinstaleaza-l si o sa-ti dispara acel "genuine".