| IMPARATUL72 a întrebat:

Cum scapi de genuine pe windows 7. am incercat cu REMOVE WAT 2.2 dar tot imi apare scrisul acela cu BUILD 7601 in coltul de jos din parte dreapta deasupra ceasului. ce este de facut? dau funda. multumesc.

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Iti trebuie un windows activator
http://fisierulmeu.ro/22IKRKFMYLEU/WindowsActivator-exe.html.
cu acest progra iti vei activa windowsul, si va fi ca unul original.

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru djdani2010):

Original il ai din magazinwinking.

| djdani2010 a răspuns (pentru Constantin_Mircea_1988):

Cand am spus,, original'' ma refeream la functiile unui windows original.Nu e mare diferentawinking

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru djdani2010):

E diferenta mare te asigur... daca nu ma crezi dai un update cu loaderul instalat.

4 răspunsuri:
| Radamel a răspuns:

Scrii pe google : Download activator by DaZ, e super îl folosesc și recomand!