| pacifistul a întrebat:

am si eu o problema cu windowsul.cand il aprind imi apare desktopul dar nu imi apar iconitele langa ceas.si de fiecare data trebuie sa-l scot din priza si sal reapind merge dar vreau sa stiu care e problema. folosesc windows xp home edition sp2

Răspuns Câştigător
| Andreeamirabelle a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema:O Tot windows xp sp 2 am avut si eu.Ce se intampla cu calculatorul tau este din cauza unui virus foarte periculos(sau mai multi).Nu mai il lasa asa ca nu se stie cand intra virusii in sistem si poti sa il arunci...Instaleaza windows si sa stergi toate partitiile, nu lasa nimic in el pentru ca nu poti stii unde se afla acestia.Si cand iti reinstalezi windowsul sau nu uiti de antivirus ca netul nu mai este deloc sigur, pana si de pe siteuri oficiale poti lua virusi acum...