| Razvan2002 a întrebat:

Salut, am si eu o problema :
Deci, aprind pc normal, apar iconitele si astept 2-3 min sa dispara imaginea de la nod32.
Exact dupa ce dispare imaginea, pc-ul se stinge automat, ca si scos din priza. Ca sa-l aprind dinnou trebuie sa-l scot din priza si sa-l bag iar, ca daca nu, apas pe bunotul se pornire si nu se intampla nimic. Dupa ce-l bag dinnou in priza il aprind iar povestea se repeta.
Vreau o rezolvare urgenta

2 răspunsuri:
| Anonymous744 a răspuns:

Ar putea fi de la sursa sau rami.
Daca ai mai multi rami, ma refer la 2 rami de 2 ( adica care fac 4, logic XD ), poate una dintre placute nu este compatibila una cu cealalta asa ca scoate una dintre ele ( Asa am avut si eu la vechiul pc problema, mi se dadea restart din 10/15 min )
Incearca sa schimbi windows-ul, daca iti face aceeasi problema du-l la un specialist, s-ar putea sa fie si de la sursa sau placa de baza.

Funda?

| nadasanpaul a răspuns:

Încearcă să reinstalezi windows-ul poate e un virus dacă nu atunci poate e prea cald în camera