| Ele39 a întrebat:

am si eu o problema cu Youtube cand vreau sa vad un Videoclip si setez rezolutia adica pixeli la video apare un cerculet langa el asa imi apare el va rog nu radeti de mine da asa apare cerculetu ala langa rezolutie cand setez de la ce este ca nu stiu ca nici eu nu stiu sa va explic bine si ma enerveaza chestia cu cerculetu ala ca inainte nu era asa va rog eu ajutati-ma sa rezolv problema dau si id-ul meu daca vreti sa ma contactati ca sa ma ajutati cu problema youtube ID: Clau_Darkness2019@yahoo.com

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Reinstaleaza Flash Player-ul.intai intra in Control Panel,dezinstaleaza-l,inchide browserul,apoi reinstaleaza-l,si poate iti va merge, daca ai windows 7, trebuie sa descarci Flash pentru cati biti ai pe placa, adica 32 sau 64.

| Hasss a răspuns:

Ma fa o poza ca sa vedem cred ca ai pus intrebarea asta de 5 ori pune niste poze si vedem.