| Ele39 a întrebat:

TPU cum rezolv si eu problema la Youtube cu cerculetu ala va rog eu frumos ajutati-ma ca am instalat toate versiunile degeaba tot imi apare cerculetu ala langa 480p sau 1080p de la ce este va rog eu frumos ajutor dau funda cine ma ajuta ca Windows-ul l-am facut ieri si nu am nimica pe el nici un antivirus nimica ma enerveaza Chestia cu cerculetu acela de sta si se incarca si vreau sa fie ca la normal cum era inainte de ce imi face asa dau funda cine ma ajuta

1 răspuns:
| Archangells a răspuns:

Ori nu suporta rezolutia aia calculatorul din cauza lipsei driverelor video, ori ai conexiunea slaba la internet. incearca sa instalezi driverele corect.