| andrei98_8176 a întrebat:

Am si eu o problema de curand am cumparat un Nokia e90 comunicator dar nu merge de cand l-am luat.il bag la incarcat se incarca si dau sa il aprind si nu se aprinde sta ecranu stins si scrie Nokia. atat l-am dus la reparat de doua ori mi s-a spus ca e softu dar nu au reusit sa il faca. acum nu stiu sigur daca e softu sau e alt cv spuneti-mi voi daca stiti...

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Cand l-ai cumparat nu ti-au fact proba la el? Sau l-ai luat de pe internet? Alt motiv nu cred ca are, trebuie resoftat... Du-te si tu la un centru Nokia sau ceva de genul? Sau daca mai e in garantie, trimitel la ei, si daca nu merge facut, artrebui sa iti dea altul in schimbwinking