| Claudiu_Sirbu_1995 a întrebat:

am si eu o problema...de vreo 3 saptamani imi merg filmele sacadat.nu foarte rau dar vizibil. parca se misca imaginea in realuare..am incercat toate windows-urile si degeaba...configuratia mea:amd athlon II x3, nVIDIA gt430 2 gb, hdd 1 tb, 8 gb ram ddr 3 .v.as fi foarte recunoscator daca m.ati ajuta! funda!

2 răspunsuri:
| piciu25 a răspuns:

Poate iti lipsesc niste codecuri.

| Cata1919 a răspuns:

N-au nici o legatura configuratiile cu vizionarea unui film, laptopul/calculatorul trebuie curatat odata la 3 luni la culler(gaura aia pe unde trage aer)daca nu se infunda cu praf in timp si o sa-ti afecteze aproape tot inclusiv placa video.Du-te la un service de calculatoare sau ia aspiratoru si aspira cullerul, inca o idee este in Auchan sau la magazine din astea mai mariiiiii, suport pentru culler cu vreo 20 lei.Astai problema crede-ma, dacatil cureti si nici atunci nu o sa-si revina il duci iarasi si-i zici sa se uite la placa video sa nu fie arsa.Cel mai bine ii sa le faci pe amandoua o sa dai vreo 1 mil maxim sati rez amandoua problemele daca e cazul. Sper ca te-am ajutat Fundaa:?