| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema legata de aparatul meu de fotografiat Nikon. Cand l-am deschis scria pe ecran 'Lens error'. Nu l-am scapat pe jos, nu l-am lovit de ceva, nu i-am facut nimic. Ce are? S-a stricat?
Va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Nu am cumparat unul stricat. E din Austria din vara si pana acum a mers bine.

| ir3al a răspuns:

laughingHmmm mie imi suna a aparat de fotografiat noulaughingpe al meu l-am scapat pe trotuar si nu are nimic, laughinginca

| Sters6161 a răspuns:

Poata ca ai cumparat unul stricat. L-ai verificat inainte? Poate ca ai fost pacalit. Daca l-ai verificat atunci vanzatorul ti-a dat altul stricat sau nu e bun cardul de memorie. Alege tu dar totusi da-mi funda te rog mult. Multumesc (anticipat).