| Adrianna_7117 a întrebat:

Am o problema destul de ciudata! Din greseala am scapat aparatul foto pe jos si acum cand imi deschid aparatul imi da imaginea neclara si scrie"Lens Errors". Si nu stiu ce sa fac. Aparatul nu este a meu si de aia ma sperie faptul ca l-am stricat. Ajutati`ma! Dau fundita!:d

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cumpara-i altul sau poate te va intelege si nu se va supara pe tine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gabi87 pai nu are cum sa izi bage... in aparat pentru ca nu are.

| ruPfashu a răspuns:

1. Scoate bateriile si cardul de memorie si asteapta cateva minute, dupa care pune un set de baterii noi si porneste camera. Eventual "scutur-o un pic". Nu glumesclaughing

| robert_6335 a răspuns:

Intreabrea nu este pusa la categoira corecta, ce are in comun aparatul foto cu "dragoste si sex"
?

| Adrianna_7117 explică:

Ca nu as vrea sa afle parintii meioh go on