| anonim_4396 a întrebat:

.. am si eu o problema...
mi s-a intamplat deodata sa mi se blocheze laptop-ul si am incercat sa-i dau restart...
i-am dat restart dar de fiecare data merge bine 2 minute si mi se bloca si nnu mai aveam ce sa fac decat sa ii dau iar restart si tot asa
stie cineva o metoda sa rezolv asta fara sa reinstallez windows-ul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, scoate-i bateria lasa-l fara ea 1 ora, apoi bagai bateria stai 5 minute pe el cu bateria in el, si apoi lasa-l doar sa functioneze pe fir fara baterie recomand asta daca nu mergem reinstaleaza-i si wind.

| GrepolisKing a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza la prea multe aplicati/jocuri/programe si procesorul sa nu poata procesa destul
Exista riscul sa iti cedeze daca se mai intampla asta
Daca dupa ce ai mai dezinstalat din ce aveai si nu iti trebuia atunci trebuie sa te duci la un service sa vezi problema