| WeedOo a întrebat:

am si eu o problema pana acum cateva ore ascultam muzica de pe youtube folosind ca si browser Modzilla si se auzea in tot sistemul audio adica 5.1 si am inchis pc apoi l-am aprins si acum imi reda doar pe boxele din fata ale sistemului adica [Front] si in Rear, Center si Subwoofer nimic. Imi puteti spune daca imi trebuie ceva suplimente sau ce as putea sa ii fac ramn dator si dau si

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Uita-te in driverul de sunet (in dreapta langa ceas, mai ales daca ai realteck). Seteaza-l pe 5.1, poate e de-acolo.

| WeedOo explică (pentru CM7YRE):

Nu este de acolo de oarece daca ascult in Bsplayer sau alte programe din PC merge

| CM7YRE a răspuns (pentru WeedOo):

Uita-te peste, poate te-ajuta:
https://support.mozilla.org/en-US/questions/766987
Incearca sa reinstalezi si browser-ul daca asa iti face, sau vezi daca face la fel la acelasi video pe alt browser. Unele vide-ouri pe internet sunt si mono, deci nu prea are cum sa-ti redea 5.1 daca e mono.(prea putin probabil in cazul de fata).

| WeedOo explică (pentru CM7YRE):

Am reinstalat Modzilla am reinstalat si Flash PLyer si tot degeaba dar nu inteleg dc asa dintr-o data adica imi mergea am inchis pc si nu a mai mers straight face

| CM7YRE a răspuns (pentru WeedOo):

Face la fel pe toate browserele?

| WeedOo explică (pentru CM7YRE):

Pai eu folosesc doar modzilla si chrome si imi mergea 5.1 doar in modzilla in chrome nu a mers nici odata 5.1 daca ai sti cum sa fac in mozila 5.1 ar fi ok

| CM7YRE a răspuns (pentru WeedOo):

Incearca si pe alt browser, gen safari sau rockmelt, ori internet explorer.Se aude cum ca flash player 11.3 are ceva probleme cu surround-ul.
http://filesharingtalk.com/......und-issues
Daca gaesti instaleaza o versiune mai veche!