| alex_3858 a întrebat:

am si eu un psp 3004 modat,eh nu stiu ce s-a intamplat,deci psp-ul mai avea o liniuta la baterie si m-am jucat un pic si dupa aia am plecat ca am avut putina treaba (cand am plecat nu am inchis psp-ul) cand m-am intors psp-ul era inchis si cand am vrut sa -l deschid,pauza ca nu se mai deschidea,l-am bagat la incarcat pauza ca nu se incarca, nu se aprindee ledu, din cate am vazut si eu pe net am inteles ca s-ar putea sa fie de vina incarcatorul? sau ce? cine sa mai comfruntat cu problema asta va rog frumos sa ma ajutati si pe mine...

2 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Încearcă cu alt incarcator, sau dacă ai cablu 2 în 1 (cablul usb şi mică debincarcare) poţi încerca la pc

| Mihaiu_Florin_1999 a răspuns:

Ai dreptate poate sa fie de la incarcator