| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Am telefonul Nokia Lumia 520 si vreau sa fac update-ul Amber (GDR2), sau GDR3 daca este disponibil, dar se poate strica, pe net nu am gasit nimic in legatura cu asta.
Telefonul se poate strica?
Dau funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci asta.Multi se vaita dupa ca nu le mai functioneaza normal telefoanele. Uite aici ceva:http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......18436.html

| Transofit a răspuns:

Da, se poate strica si din cate stiu garantia nu acopera asta deci eu in locul tau nu m-as risca. Funda? C: