| AnDrEi571 a întrebat:

am un bug la laptop. Imi bag incarcatorul in priza, am curent in el, il bag in laptop si nu imi incarca doar imi mentine bateria si imi scrie not charging.
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca bateria este moarta sau circuitul de incarcare stricat. Numai la service iti poate spune.

| sierra1 a răspuns:

Cred că ăsta nu e bug, e defect în toată regula, circuitul de încărcare poate avea probleme, sau bateria face nazuri. Scoate bateria (laptop oprit) și vezi dacă merge asa

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Problema pare a fi bateria acolo, e terminata.

| costinvlad a răspuns:

BIOS cu buguri sau windows. Daca este bios-ul upgrade/rescriere (atentie la upgrade, ca poate au gresit ceva ei in fisierele lor)