| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Ce pot să-i fac la bateria de la laptop? Scrie in charging dar rămâne la același procent, iar dacă scot încărcătorul se închide laptop-ul.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi o problema si de soft. Daca ai avea pe cineva cu baterie identica sa vezi diferenta. Daca este problema de soft trebuie trimis in reparatie daca-i problema de baterie ar trebui cumparata alta. Se zice ca se poate si repara. N-am incercat dar daca esti sigur ca este bateria poti incerca. N-ai nimic de pierdut.
http://www.programecalculator.ro/......aza-putin/
Poti sa incerci fara incrcare ca daca nu merge...