| Andy88 a întrebat:

Am un calculator destul de bun si aproape nou, insa am facut 2 accounturi, unul administrator pentru mine si unul standard pentru baiatul meu. Problema este...ca am uitat parola la contul meu. Ce solutii imi dati sa resetez parola si va rog nu cu site-uri unde te pune sa cumperi ca am tot incercat. Dau funda si vot! PS stie cineva daca metoda cu "cmd" merge folosita cu un standard account? Pentru asta dau vot!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Daca stii cum merge.
Daca nu vezi aici:
http://www.politisti.ro/......dows-xp/:D

| robytoby a răspuns:

Sunt anumite programe care fac asta, nu pot sa spun care sunt, cauta pe net, dar ai mare grija de unde iei programul ca majoritatea au virusi.
Cand mai instalezi Windows scrie parola in agenda si asa eviti problemele.

| boss79 a răspuns:

Nuu stiu ce e cmd dar eu stiu doar ca asa am patit si eu si am reinstalat windows-ul.