| Robert_Strauneanu_1998 a întrebat:

Am un calculator Windows 7 si am un cont protejat prin parola,stie cineva cum pot afla parola daca eu sunt logat pe contul respectiv, care este protejat prin parola?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e parola alcuiva care se foloseste de calculatorul tau, exista programe cu care poti sa o afli, daca e a ta si ai uitat-o e mai greu...

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Ce programe? imi poti spune un program prim care pot afla parola? Daca eu sunt logat pe acel cont e care este parolat si eu nu stiu parola.cum o pot afla? terog da-mi un program. fynda!

| Vally1999 a răspuns:

Nu ai cum sa o afli.
Funda?