| Alex9595 a întrebat:

AM un Galaxy Ace. care mai nou s-a stricat. Ma jucam pe el in tren am dat pe o reclama de la joc. apoi am inchis pagina de net si cand am intrat inapoi in joc se blocase. Apoi am scos bateria. Iar acum cand il aprind imi apare filmuletul cu stelute si scrie Samsung in continuu. Si nu se aprinde. Stie cineva ce ar putea avea?
P. S: Am garantia dar vreau sa aflu ce are mai intai...

6 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Probabil ai luat virusi cel mai bine e sa-l duci la garantie ca s-ar putea sa ti-l schimbebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E softul... Daca e in garantie poti sa il duci la magazinul de unde l-ai cumparat, daca nu iti recomand sa iti reinstalezi tu softul cu Odin.Stai linistit se rezolva, nu a "murit" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai omule niciun virus... Si si daca ai tot asta e solutia...reinstalarea softului. Eu ti-am spus care e problema, daca vrei sa crezi basme okey

| Alex9595 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca solutia e resoftarea softului dar ma gandeam ca se poate si mai simplu.

| Minimalistul a răspuns:

Se poate sa aiba vurusi de pe net

| Alex9595 explică (pentru Minimalistul):

M-am gandit la asta dar nu am cum sa sterg cv de pe el de indata ce nu se aprinde...