| F4T4L a întrebat:

Am un iPad 3 cu ios 6.1.Am instalat Cydia 1.1.8 pe el si m-am uitat pe youtube la niste tutoriale cum sa aci hackulous. Si zice sa scriu cydia.hackulo.us.Am scris si imi apare asa Verification Error a server with a specified hostname could not be found.Cum sa instalez hackulous sau ma rog un program cu care fac jocuri cu bani? Dau funda+vot cine raspunde corect.

1 răspuns:
| loveyoumebaby12 a răspuns:

Intri pe site descarci jocucrile pe calculator dupa aia daca ai cablu de date de pe calculator le pui pe telefon. asa am facut si eu si a mers si am unu digital Samsung gt- in fine am uitat. funda?