| jipi99 a întrebat:

Salut tpu.am un iphone 4s(ios5.1.1) si am facut un jailbreak(am instalat cydia), dar cand am incercat sa bab URL-ul pentru installous(http://cydia.hackulo.us) imi da o eroare(a server with the specified hostname could not be found), CE ESTE DE FACUT?

1 răspuns:
| DiJay_Anonim_1989 a răspuns:

(a server with the specified hostname could not be found) inseamna ca nu ai introdus URL-ul bine.Si eu am iPhone 4S cu jailbreak ios 5.1.1 dar i-am pus ios6 si nu mai pot face jailbreak! Funda?