| NightFurry a întrebat:

Am un iPad 32gb model 1219 cu ios 5.1.1 si bineinteles ca nu pot instala nimic din appstore deoarece ios-ul este prea vechi. Tin sa mentionez ca update este la zi! Cum pot face sa pot instala macar Facebook pe Ipad? Multumes!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Updateaza-l macar la ios 8. Cum naiba supui tu ca ai update la zi? Cu 5.1?

| NightFurry explică (pentru Jipa95):

Este iPad 1 si nu-i pot face update la 8 este imposibi.l 5.1 este ultimul ios pe care il pot instala pe e. iTunes mi-a instalat ios 5.1 si spune ca nu exista deocamdata alta versiune pentru dispozitivul meu.