| AqCoX a întrebat:

Am un laptop Asus cu procesor Intel pentium inside si as vrea sa il schimb cu un core i5. Ce parere aveti? Se merita? Sau cu un AMD!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

S-ar perita.AMd-urile sunt minunate pentru desktop-uri.Pentru lapop-uri nu prea, deoarece cam cauzează probleme cu degajarea de căldură(chiseturi dezlipite, etc) în eexces pe componentele hardware, la care se adaugă și o exploatare neconformă, așa cum foarte mulți faceți.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut_Smecherasul_1993 a răspuns:

Eu zic ca dacai model mai vechi sa nu dai bani degeaba maui bui bani siti ei unul nou asta e parerea mea