| AliLina2 a întrebat:

am un laptop HP cu Windows 8.1 si de una sau doua saptamani nu mai se aprinde.L-am pornit intr-o seara, a mers si am umblat pe el, l-am stins iar dimineata nu mai pornea. Ce credeti ca ar putea avea? Se poate sa fie de la placa video?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca i-ai facut flash, placa mama e aliluia.

| blAster85 a răspuns:

Nu se mai aprinde(nu ai imagine?)coolerul se aude? sau ca si cum nu ar fi bateria bagata? palpaie vreun led cand apesi butonu sa-l pornesti?

| xBucSa a răspuns:

Explica te rog ce placa video are ce rami. posibil sa se fi incalzit prea tare laptop