| AleXAlExAnDrU03 a întrebat:

Am un laptop Hp Dv 8000 si nu gasase driver audio pentru windows 7 x32.Va rog ajutati-ma cineva care are același laptop sau cineva care se pricepe!
Ofer funda!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pe site-ul oficial gasesti doar drivere pentru XP si Vista, pentru modelul tau. Cu toate acestea, Win7 are o optiune de compatibilitate, prin care se pot instala si alte drivere mai vechi, necompatibile Win7.
Arunca o privire aici si procedeaza asemenea. Scoate driverele pentru XP sau Vista si instaleaza-le pe Win7, dupa cum urmeaza:
http://en.kioskea.net/......-windows-7

| Vadean_Andrada_Lorenna_1990 a răspuns:

Trebuie sa intri pe siteul HP si acolo sunt driverele.