| RC22 a întrebat:

Am un laptop Lenovo pe care am instalat windows 7 cu licentahappy. Intrebarea mea este : De ce nu pot instala alt windows peste windows 7? Nu-mi place windows 7 deloc si vreau sa instalez altul ( xp ). Imi zice ca windowsul pe care il am este mai nou decat xp si nu ma lasa dar eu vreau sa il instalez. Stie cineva cum sa rezolv problema asta? Va rog ajutati-ma. FundaVOT!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Trebuie formatat hard disk-ul si instalat win XP.

| RC22 explică (pentru AxelBv):

Cum formatez hard-disck-ul?!

| AxelBv a răspuns (pentru RC22):

Iti trebuie un cd Bootabil de windows XP.

| RC22 explică (pentru AxelBv):

Pai am dar cand apas f8 ma baga in alt meniu nu in instalarea windowsuluihappy.Ce trebuie sa fac explica-mi si iti dau funda