| crystyviper a întrebat:

Salut TPU,am un PS3, 12gb memorie, ultima versiune de soft 4.46, as vrea sa il modez,vreun tutorial ceva? si mai am o intrebare dupa modare,cum pot rula jocurile dupa dvduri, adica as vrea sa descarc jocuri piratate si sa le pun pe dvd ca eu am memoria mica la PS3.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Sa vedem.
1. nu ai ce sa modezi tu acasa. Varianta aia se modeaza doar la cineva care se ocupa de asa ceva si costa 430 lei. Nu mai cauta tutoriale ca pierzi vremea. Daca nu ma crezi, chiar vreau sa aud cum ti-a mers un tutorial laughing, dar nu o sa aud, stiu sigur.
2. Jocurile la ps3 nu le poti pune pe dvd-uri, indiferent de ce modare ai avea. Daca vroiai modat+dvd, trebuia sa iti cumperi xbox 360.