| BucurDenisAdrian a întrebat:

am un PS3 de la cineva care l-a folosit inainte asa ca am incercat sa-mi facmpropriul meu cont pentru playstation store atunci cand voiam sa-mi creez un email mi-a scris
"Access to Sony Entertainment Network from this system has been banned or temporarily suspended."
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Trebuie ca prietenul tau sa aiba un mail cu cauza de ban verifica.

| BucurDenisAdrian explică (pentru iwefgOficiall):

Sarut mana pentru acest raspuns dat la un an sau doi dupa ce l-am vandut ieeiii multumesc mult straight face

| iwefgOficiall a răspuns (pentru BucurDenisAdrian):

Nu prea am ce face si de aia am dat raspuns