| ThinkDifferent a întrebat:

Am un router wirrless (nu stiu daca am scris bine) mergea foarte bine dar dintr-o data a inceput sa ma deie pe: 192.168.1.1 Si sa-mi scrie: "You have set the wrong dynamic or static IP address for your RT-N12E" Ce Trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Pai, ip-ul nu il recunoaste, adica un ip este static care nu se schimba,iar cel dinamic se schimba mereu, router-ul nu recunoaste ip-ul, nu stie daca-i dinamic sau static, e o problema de la router!

Apropo imi cer scuze ca te corectez, se scrie WIRELESS.

| ThinkDifferent explică (pentru vladelvis):

Si nu pot sa fac nimic?

| vladelvis a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Nu, doar sa schimbi router-ul! Funda?