| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Corby s3650.Stiti cum pot sa am internet gratis pe telefonul acesta?
Dau funda!big grin

2 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Buna! Mi-am luat Samsung corby s3650 de la Vodafone(nu la abonament). L-am trecut pe Orange, pe cartela. Cam dupa vreo 3-4 zile mi-am activat optiunea cu o saptamana net gratis(care poti sa o activezi doar o data pe an) A trecut saptamana, a trecut o luna, doua si eu aveam net gratis in continuare. Am avut de atunci timp de vreo 5-6 luni net gratis. Dar...nici acum nu stiu cum pentru ca nu imi activasem nimic decat acea optiune pentru o saptamana. si nici din credit nu-mi lua nimic. Acum nu mai pot intra pe net, imi da eroare DNS.

| anonim_4396 explică (pentru DeliaMarius):

Frate,deci exact acelasi lucru mi s-a intamplat si mie! jur!laughing
credeam ca e ceva in neregula cu telefonul meu.straight face