| Ciux a întrebat:

Am un Samsung galaxy alpha. Mai aveam 1% baterie si am apasat pe mod eco. max. energie si in timp ce se realiza procesul s.a inchis telefonul..cand l.am deschis am constatat ca este blocat. Este jumate mod normal si jumatae mod max. eco. energie. Adica este tot alb-negru si are meniul la fel ca in modul normal si nu imi merge nici o aplicatie, decat sa sun si sa dau mesaje. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Am un service gsm si ce ai spus tu nu am intalnit la nici un telefon pana acum, foarte ciudat bug de Android, de fiecare data cand ii dai restart, porneste asa? Incearca sa ii dai soft cu smartswitch, iti faci inainte un backup la date. Atentie : in caz de resetare daca manager dispozitiv Android este pornit, trebuie dezactivat daca nu mai sti user si parola de gmail care s-a asociat cu telefonul.