| Metea_Casian_1994 a întrebat:

am un Samsung Galaxy S3, si vreau sa stiu daca este vre-o aplicatie ca tv remote pentru televizoare Samsung care nu sunt Smart tv, cred ca al meu e HDTV si vreau sa stiu daca merge si pe al meu, daca este vre-o aplicatie, imi puteti spune numele ei?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu exista asa ceva. Cele care fac asta, gen s4, s5, LG g2, note 3 etc. au un senzor IR Blaster. S3 nu are asa ceva, asa ca nu mai pierde vremea cautand.