| AlinIonut a întrebat:

am un Samsung Galaxy S4 si am incercat sa descarc fel si fel de fisiere pentru jocul Real Boxing, ( pe Google Play e pe bani ), il instalez, cand intru in el, merge, se incarca tot, si cand ii dau "fight" se vede totul negru, imi trebuie versiunea non-tegra am inteles, ma poate ajuta cineva cu ea? Va rog frumos. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| xKoko22 a răspuns:

Scuze, dar nimeni nu te poate ajuta cu programe instalate din afara ariei de securitate pe Android. Probabil jocul are un virus, asa a fost si cand eu am incercat sa iau un joc piratat, pare ok la inceput, dar apoi incep sa apara probleme. Momentan ia cel mai bun antivirus pentru smartphone si scaneaza telefonul. Incearca chiar cu doua... Daca nu spune nimic de virusi, atunci poate telefonul nu este compatibil.