| wolfman22 a întrebat:

am o problema am instalat sims free play pe galaxy s2 merge se incarca, cand creez personajul nu il pot vedea se vede negru la fel si in monentul in care incep sa joc am ecranul negru dar jocul merge, am destula memorie 22gb, dar nu inteleg care este problema! dau funda cine ma poate ajuta!
am re instalat jocul de 2 ori!

1 răspuns:
| dodicuta a răspuns:

Eu iti recomand sa resetezi telefonul(nu o sa mai ai nimic din ce ai descarcat) si sa ti-l instalezi din nou.Bafta!