| Iunix a întrebat:

Am un server de Counter Strike și atunci când mă joc pe el are lag foarte mare (155 -366 lag). Serverul nu e hostat, îl pornesc atunci când vreau să ma joc cu un amic. Ce trebuie să fac ca să scap de lagu de la server? ( Când intru pe alte servere am lag intre 9 și 20 maxim 36. Laptopul e destul de performant are 1 an și am Windows 7 Ultimate pe 64 biti internetul e bun etc ) Trebuie să scriu ceva in server.cfg?

1 răspuns:
| MariusicaMarius a răspuns:

Pentru ca e un server fantoma adica nu are host si nu se numeste lag se numeste ping.