| Baris123sefu a întrebat:

am un server de counter strike source si am vazut pe unele servere ca cand scrii de exemplu "afara" se aude un sunet cu mars afara si as vrea si eu sa pun sunete cand scrie cineva de exemplu "slabi" sa se auda ceva cum fac acest lucru?

3 răspunsuri:
| vasi22 a răspuns:

Baris te rog spune-mi si mie cum ai facut sa intre playeri la mine nu merge

| Baris123sefu explică (pentru vasi22):

Trebuie sa faci portforward

| vasi22 a răspuns:

Baris te rog spune-mi si mie cum ai facut sa intre playeri la mine nu merge! si raspuns la intrebarea ta pe acel server a bagat moduri