| catalinutssu a întrebat:

Am un Sony Ericsson w810i si nu imi mai merge butonul de facut poze.Cum as putea sa fac poze de pe un buton al tastaturii?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ok (centru) nu merge? eu stiu ca mergea

| GoogLeMaN a răspuns:

Tii apasat pe butonul de OK pana focalizeaza si face singur poza...

| catalinutssu explică (pentru GoogLeMaN):

Nu face, face doar dupa butonul acela care nu merge.

| scufitarosie a răspuns:

Intri in meniul telefonului cu butoanele obisnuite.Navighezi la camera foto din meniu si faci poze cu butonul corespunzator de pe tastarura normala("OK" sau unul din butoanele de deasupra celor de inchidere si deschidere a apelului).

| catalinutssu explică (pentru scufitarosie):

Asa prost ma crezi?straight face..sa nu stiu unde e butonul OK? rolling eyes

| catalinutssu explică:

Daca era atat de simplu, nu mai intrebam aici.Dar nu merge si exista niste programe care fac asta, dar nu stiu cum folosesc acele programehappy