| AndreiSiAtat a întrebat:

Am un telefon Acer Liquid E380 si astazi la liceu cand am vrut sa deschid un joc telefonul s-a blocat,ecranul e negru dar se vede ca si cum telefonul ar fi aprins (e mai luminat) orice as apasa telefonul nu raspunde,daca il bag la incarcat led-ul care trebuia sa fie aprins rosu pentru semnalarea incarcarii nu se aprinde, nu am acces la baterie deoarece nu ii pot desface carcasa. Ceva solutii va rog? Au trecut 4 ore de atunci si nu s-a produs nicio schimbare. Fara raspunsuri cu 'du-te la service GSM' sau altceva de genul deoarece oricum asta voi face daca nu se poate altceva, daca stiti vreo rezolvare va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Laurentiiu a răspuns:

Solutia e sa astepti sa se descarce, apoi il bagi la încărcat il deschizi si va mergewinking succes!