| MaydaneZ a întrebat:

Am un telefon BlackBerry8520 Curve, mi-am cumparat cablu de date pentru eu, am downloadat : BlackBerry Desktop Software, nu stiu sa-l folosesc, as vrea sa instalez teme pe el si sa instalez limba romana.

Daca ma puteti ajuta, Add: nutt4614@yahoo.com (sa imi aratati cum se face )!
Sau ceva link in limba romana despre cum se foloseste!.

Multumesc. Dau Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un BlackBerry 8520 si iti recomand sa instalezi programul BlackBerry app pe telefon si downloadezi prin wireless! Lasa-l tot in engleza asa este bine pentru ca poate mai vezi niste tutoriale in engleza. Daca vrei sa folosesti cablul bagi usb si dai click pe probramul BB desktop software si automat iti va recunoaste telefonul dupa poti sa downloadezi teme din blackberry.com.Bafta!

| MaydaneZ explică (pentru anonim_4396):

1)De unde pot downloada " programul BlackBerry app "?
2)Cum folosesc wireless?
3)"Daca vrei sa folosesti cablul bagi usb si dai click pe probramul BB desktop software si automat iti va recunoaste telefonul dupa poti sa downloadezi teme din blackberry.com"
Am incercat si asa dar cand era gata tema de instalat se repornea telefonul si nu mergea tema.
Mai Bn da-mi add la : nutt4614@yahoo.com. sa imi arati cum se face! te rog.

| Wyorel a răspuns:

Theme poti lua de pe www.mobile9.com.