| AugustinFiltru a întrebat:

Am Windows 7 si internet prin modem!
Vreau sa stiu daca pot cumva sa fac programul acela de la modem sa porneasca automat cant aprind Laptopului si sa ii dau direct conect!
As ma vrea sa stiu daca merge facut sa se aprinda netul automat tot la aprinderea Laptopului!

Promit ca dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| karas_2168 a răspuns:

Start>>All programs>>Startup
Dai click dreapta pe Startup>>OPEN si se deschide folderul, dai copy la shortcut-ul de la internet si la pornire se va deschide automat, eu am PPPoE si asa am dar trebuie sa debifezi ceva de pe acolo daca iti cere parola cad te conectezi... sper ca te-a lamurit