| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

am Windows 7 Ultimate original si am primit o notificare de la echipa Windows sa-mi dau un update gratuit la windows 10
Daca imi voi face update-ul imi va afecta driverele sau placa video? (driverele de windows 7 vor fii compatibile cu windows 10?)
Va rog sa ma ajutati dau funda happy

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Eu as zice sa nu te grabesti cu Windows 10. Inca nu l-au dezvoltat destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte simplu pentru oricine pentru a verifica daca exista compatibilitate...
http://www.yoda.ro/......l-tau.html

| Burnaz_Marian_1999 explică (pentru anonim_4396):

Bun asta am inteles dar driverele se vor modifica sau vor ramane aceleasi?

| Burnaz_Marian_1999 explică (pentru Burnaz_Marian_1999):

Update-ul este perfect compatibil happy dar daca se poate as vrea sa-mi raspunzi la intrebare inainte de a incepe treaba happy

| Burnaz_Marian_1999 explică:

Dupa ce fac primul pas acela de a rezerva windows 10 in cat timp imi va veni notificarea de instalare?