| Corsarul a întrebat:

Salut TPU!
Am windows xp instalat pe notebook, si am reusit (nu stiu cum) sa-mi sterg jocurile instalate cu windows-ul. Va rog sa-mi spuneti cum pot sa le instalez din nou, sau de unde le pot lua. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Play_8291 a răspuns:

La ce jocuri te referi tu? la alea gen solitaire, hearts? daca la alea te referi le poti reinstala de pe cd-u cu XP si intri la control panel-> add or remove windows components si bifezi accesories and utilities.

2 răspunsuri:
| Alex_2466 a răspuns:

Trebuie sa descarci instalul de la joc de pe net pentru al instala din nouhappy

| Corsarul explică:

Merci Play! Am reusit.