| nicsor12345 a întrebat:

are ceva daca windowsul este instalat in partitia d?
Pot sa il copii in c?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu are nimic deosebit, adica nu e o problema dar totusi era mai bine in C...
Nu-l poti copia in C si chiar de ai putea tot n-ai putea sa-l stergi pe cel din D pentru ca cel din D este in folosire indiferent ce ai face... Bafta!

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Dar poti sa faci asa.
reinstaleaza si in c windowsul si apoi ii dai un format la d.

merge

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio importanta unde e instalat. Si nu nu il poti copia, trebuie sa formatezi paritia D si sa il reinstalezi in alta