| Ooooooooooooooo901234 a întrebat:

Aş dori sa cumpăr o imprimanta până în 400-450 de lei, dar nu știu care sunt mai bune. Am auzit ca cele cu laser au o calitate mai buna, dar aștept și părerile voastre.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde la ce o folosesti si cît de mult, daca o cumperi ca sa o folosesti ocazional i ati un Canon, dar sa stii ca indiferent de imprimantă, cartusele sunt scumpe.

| sierra1 a răspuns:

Ia-ți color, cu rezorvoare separate pentru culori, banii îi recuperezi din economia de la tonner

https://www.emag.ro/......DGFBQVBBM/