| antonel18 a întrebat:

Salutare tuturor, dispun de 1400 lei si as dori sa cumpar o drujba, imi puteti recomanda ceva pana in suma mentionata? Daca depaseste 100/200 lei suma si e net superior nu este o problema. Multumesc anticipat astept recomandarile voastre si parerile voastre atat cu bune cat si cu rele daca se poate.

3 răspunsuri:
| KKronstadt a răspuns:

Daca doresti o drujba doar pentru gospodaria ta, fiabila si la pret mic, iti recomand drujbele "Ural", fabricate in Rusia. Cu 600 lei iti cumperi una de-i umpli pe vecini de ciuda. Am una de 4 ani si merge perfect. Daca doresti o drujba pentru exploatare forestiera intensiva, mai trebuie sa pui cel putin 1500 lei. Sfat util: nu cumpara drujbe electrice, ca sunt de tot rahatul, indiferent cine le construieste.winking

| antonel18 explică:

Salutare, am gasit aceasta drujba nu cu mult peste bugetul meu, ce parere aveti? https://drujba.compari.ro/......p42456642/
Traiesc la sat si in perioada asta de obicei cumpar cate 2 camionete de lemne si am nevoie sa le pot taia cu ea, ce parere aveti?

| Lenna1290 a răspuns:

Cauta o drujba Stihl sunt cele mai bune si cu siguranta vei gasi la suma de care dispui. Sper ca te-am ajutat.