| GabiLeonte2 a întrebat:

as dori sa stiu vreau windows 7 si am un procesor Intel premium 4 2.40 ghz placa video integrata, stiu ca are directx 9 un GB de ram SI 279.1 GB hard ar merge bine?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ar merge bine windows 7 pe acel sistem, dar pana instalezi cateva programe care-l va ingreuna. Recomandat ar fi sa ai 1.5-2gb memorie ram. Iti recomand un upgrade de ram.

Bft!

| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Windows-ul in sine ar merge destul de O.K. Insa, cand vrei sa joci un game nu te astepta la minuni, iti recomand sa nu te joci, numai pe internet.

Ai un PC destul de slabut, cu Windows 7 sa folosesti numai internetul, nu si jocuri sau alte programe gen Adobe Photoshop, etc.

Sper ca te-am ajutat! :-)