| Totenkopfverbände a întrebat:

As dori si eu sa-mi spuneti care placa video este mai buna dintre GeForce GTX 960 G1 Gaming 2GB Edition si GeForce GTX 960 DirectCU II OC 2GB Edition?
Raspunsuri in detaliu va rog, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Aia mai ieftina. 960-ul oricum nu isi merita banii sub nici o forma. Ia 760 daca mai gasesti pe undeva sau ceva din tabara AMD in acelasi buget, daca nu vrei sa plusezi pina la 970.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

O sa vezi diferente de maxim 2 fps intre placilea alea. ia-o pe care e mai ieftina.

| Totenkopfverbände explică:

Ok, nu se merita, bun. Despre GTX 970 Jet Stream 4GB ce parere aveti?