| Ureche_Ionutz_1998 a întrebat:

As vrea sa cumpar un tun de bass si o statie, si as vrea niste recomandari, vreau ceva puternic si eficient! Dau funda! Buget 900 lei

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Cauta un subwoofer bandpass system si cauta sa aiba diametru de 12" 30cm de dubla bobina preferabil, daca gasesti ceva in 400W rms e ok, si un amplificator monocanal(e drept sunt mai scumpe)sa nu aibe mai mult de 500W.eu am blaunpunkt doua amplificatoare de 400 si un subwoofer cu doua de 400 rms fiecare si misca tot.depinde si ce sursa de muzica ai.si cum setezi totul. daca iei second fa o proba sau mergi cu cineva cine se pricepe.bafta